Hemenoyunoyna.net | Oyun Oyna, En Yeni Kral Gibi Oyunlar

Oyun oynama'nın en güzel adresine hoşgeldiniz. Sitemizden oyun seçimi yaparak hemen oyun oynayabilirsiniz.

Nisan, 2015

Ormanın Kitabı

Büyüdü ve kötü orman dünya ile savaşları zorlu hayatı ve arkadaşları için mücadele, ormanda bütün çocukluğunu yaşamış küçük bir çocukla ilgili heyecan verici bir oyun. Ve onlar gerçekten kim?! Arkadaşlar veya düşmanlar? Bu öğrenmek için zamanı … Oynamak önce, olaylar biraz vahşi çocuk Mowgli hakkında masal dayalı. Ormanın Kitabı oyunu Diğer önceden çeşitli konsollar için […]

Barbi Bebek ve Hamile Hayvanları

Barbie sadece, biraz nazik küçük hayvanları seviyor onları kürk okşayarak ve onlara bakmak seviyor. Ancak bazı hayvanlar gerçek bir ihtiyaç değil, sadece şefkatine ihtiyacım var. Bu gibi durumlarda, Barbie her zaman kurtarmak için hazır. Barbi Bebek ve Hamile Hayvanları oyunu Sen ona bir ve küçük hayvanlar tarafından bir Barbie test için bir laboratuara gönderilir seçim […]

Çocuk ve Robot

Bu oyunda kahraman ağacı canlandırmak için yardımına ihtiyacım var. Yerleri dağınık tohum at, hepsi bir araya olmalı ve bir ağaca getirmek. Çocuk ve Robot oyunu Ama sizi durdurmak için çalışacağız tuzakları ve düşman dolu düzeyinde, o kadar basit değil.

Koşucu Koçlar – 1 ve 2 Kişilik

Eğer bir koyun çalıştırdığınız komik oyun çalıştırmak oyunu. Koşucu Koçlar – 1 ve 2 Kişilik oyunu Yalnız oynamak, o yalnız oynamaktan daha çok eğlenceli getirecek olası değildir. Bol Şanslar!

Dora ile Pazara Meyve Sebze Taşıma

Diyelim ‘onları kutunun üzerinde kalmak ve aşağı düşmemesi tutmak, Dora onları satmak için pazara süt teslim yardım! Oyun kontrolleri: Taşımak için ok tuşlarını kullanın. Dora ile Pazara Meyve Sebze Taşı oyunuylaonları sahada kalmak ve girmemektedir tutmak, c ‘Dora onları satmak için pazara süt teslim yardım edelim!

Kurtarıcı Vinç Helikopter

Depremden sonra, vadi ve kurtarma araçları birçok taş geçemez. Vinç helikopter pilotu tamamlayın. Kurtarıcı Vinç Helikopter oyunu ile Uçuş sırasında ikramiye toplayın ve kanca kayalar istenir ve ne zaman arabaya güvenli bir mesafeden onları almak.

GDO’ya Karşı Savaş 2

Genetik mühendisliği, tüm sınırları geçti ve modifiye sebze hayat buluyor ve insanlığı ve hayvanları yok etmeye karar verdi. GDO’ya Karşı Savaş 2 oyunu dalga durdurmak için çalışın silah yükseltmeleri kullanarak ve kabak atlama alışveriş için ekstra para almak için.

Uyuyan Kutular 5

Mini oyunu ücretsiz online 5 kutuyu uyku hakkında fiziksel bulmaca büyüleyici dizi Devam. Kraliyet ailesi tekrar uykuya daldı ve görev onları uyandırmak için Uyuyan Kutular 5 oyununda ana karakter uyanmak için doğru yerlerde ahşap nesneleri bağlar.

Mutant Köpekler Dövüş

Gelecekte, bu moda kana susamış ve acımasız mücadele hayvanlar haline gelmiştir. Köpekleri Mutant Yap ve Dövüş oyunu Bu savaşı kazanmak için bir şansı var, dört ayaklı arkadaşı var mı. Yarışmasını kazanarak, performans ve Mücadele donanımları geliştirmek. Dünya seviyesine çıkıp acımasız kavgalar bir şampiyon olmak.

Koşucu Billy 3D

Boule 2-3 oyuncu için bir fırlatma oyunu. Oyunun amacı rakibin (ler) den hedef topu (jak) için topları yakın elde etmektir. Oyun bir oyuncu jack atma ile başlar. Koşucu Billy 3D oyunu daha sonra mümkün olduğunca girişine yakın olarak topları atmak için sırayla götürün. bir zamanlar tüm oyuncuların kendi topları tüm atılmış üzerinde yuvarlak. Olan top […]

Previous Posts