Handless Millionaire Hileli

Üç ipucu size yardımcı olacaktır: bir oda bahşişi, 50/50 bahşiş ve bir arkadaşa çağrı. İpucu: Onları oyunun ilk üçte birinde kullanmamanız, daha umutsuz bir durumda saklamanız önerilir. Handless Millionaire Hileli Milyona ulaşın! İstediğiniz miktarı kazanmak için her şeyi yapabileceğinizi hissetmek, boş bir forma imza atmakla aynıdır.

"Handless Millionaire Hileli"

Kılıçlar ve Sandaletler 4

Saldırıyı eğitirken, sana uçan elmaları kesmek, savunmak – dövmek ve hala yıldızları yakalamak için yönetmek zorunda kalacaksın, kaçmak – kukla darbelerini atlatmak, uzun menzilli saldırı – hedefin ortasına bir yay ile vurmak, Beceri – yumruk düğmesini zamanında tutun. Kılıçlar ve Sandaletler 4 Eğitimlerin her birinde, mini görevlere sahip olacaksınız, ki bu da hangi beceriyi mümkün olduğu kadar çabuk geliştireceğinizdir. Her antrenmandan sonra, kahramanın odasına girmeyi, özelliklerini geliştirmeyi ve ona yeni beceriler geliştirmeyi unutmayın.

"Kılıçlar ve Sandaletler 4"

Paper io 2 Oyna

Yani, oyunda seçebileceğiniz sadece 3 kart var, ama çok iyi! Özellikleri ve yetenekleri farklı olan 4 sınıf asker arasından seçim yapabilirsiniz. Paper io 2 Oyna Hangi odaya katılacağınıza ve savaşa katılacağınıza karar verin. Dünyadaki en deneyimli oyuncularla sıcak bir çatışmada bekliyorsun. Ayaktayken kaç düşman askerini öldürebilirsin? Atış becerilerinize, çevikliğinize ve reaksiyona bağlı. Hızlı hareket edin ve bir saniyede düşmanları vurmak için doğru atış yapın. Çal ve eğlen!

"Paper io 2 Oyna"

Bff Prensesin Dövme Dükkanı

Oyunda “Bff Prensesin Dövme Dükkanı“, kızın sevgilisini kıskanç bir rakibin pençesinden kurtarmasına yardım edecek. Bir sonraki seviyelere birçok kapı açmanız gerekir. Bunu yapmak için, anahtar ve altın para toplamak gerekir. Ama kötü cadıların onun kirli şeytanlarıyla tanışması için seni serbest bıraktığını ve çok dikkatli olmalısın. Eğer şeytanla çarpışmalardan kaçınılmazsa, pembe kalpleri arayabilirsiniz. Sağlığınızı geri kazanmanıza yardımcı olacaklar. İyi oyunlar!

"Bff Prensesin Dövme Dükkanı"

Snail Bob 8 Adada Oyna

Birlikte her zaman daha eğlenceli ve çok daha ilginç. Snail Bob 8 Adada Oyna Salyangozların birbirlerine yardım etmesi gerektiğini unutmayın. Örneğin, bir salyangoz yükselebilirse, diğeri atlamaz. Yüksek bir platforma çıkmak için bir diğerinin kafasına atlamak için bir salyangoza ihtiyacınız var ve sonra istediğiniz hedefe varabilirsiniz. Önünüzde on beş heyecan verici seviye bekliyor. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

"Snail Bob 8 Adada Oyna"

Puppy Blast Play Game

Bu karakterlerden birini seçmeli ve oynamaya gitmelisin. Puppy Blast Play Game Oyunun özü oldukça basittir. Her oyuncu zar atmalıdır, bu da oyuncunun oyun tahtasında yapması gereken hamle sayısını gösterir. Önünüzde çok sayıda bonus ve mini oyun bekleyeceksiniz. Örneğin, altın çipte durursanız, Bazı cipslerde karakterinizi geliştirmek için harcayabileceğiniz birkaç altın para kazanacaksınız. Tüm mini oyunları kazanmaya çalışın. Bu size tahtada bir avantaj ve ekstra bonus adımlar verecektir. Kazanan ilk bitiren kişi. İyi oyunlar

"Puppy Blast Play Game"

Clash of Armour Play

Ekranın her iki tarafında tanklar olacak. Clash of Armour Play Tankınız sol tarafta ve düşman sağ tarafta. Ölçek oyunun altında gösterilir. Doldurulacağı gibi, saldırmak için bir veya başka bir tank seçebileceksiniz. Cephaneliğinde sekiz tank olacak. Her birinin rakibi yenmesine yardımcı olacak özel özellikleri var. Her birim bir sayıya karşılık gelir. Belirli bir tankı seçmek için, terazinin sayı işaretinde durmasını beklemeniz gerekir. Öyleyse, muharebe güçlerini meşgul edebileceksiniz. Tüm tanklar kendi yollarıyla güçlüdür, ancak patron en güçlüsüdür. Ama aynı zamanda yavaşlık ve uzun bir şarj şeklinde zayıflıkları…

"Clash of Armour Play"

Ateş ve Su 5

Biri beyaz, diğeri siyah olacaktır. Renklerin ve boyaların isyanının bu şekilde reddedilmesi, oyunun ana hedefi üzerinde yoğunlaşmanıza yardımcı olacak – mantıksal görevler zincirini çözecek. Ateş ve Su 5 Düşünceli hareketler gerektiren birçok farklı numara bulacaksınız. Sonuçta, bir hata yaparsanız, tekrar başlamak zorundasınız. Önemli olan, çeşitli engellere ve su depolarına karşı dikkatli olmanız gerektiğidir. Çok ilginç bir siyah beyaz macera bekliyorsun. İyi oyunlar!

"Ateş ve Su 5"

Savaş Uçağı Hile Hacked

Önünüzde birçok tehlikeli ve sorumlu görev bekliyor. Savaş Uçağı Hile Hacked Malların nakliyesi, yolcu gemilerinin yönetimi, bombardıman uçakları ve askeri savaşçılara düşmanlıklara katılım, jet uçaklarındaki yarışlar, ön planda olanların sadece küçük bir kısmı. Uçuş simülatörlerinde, kendinizi kaptanın sandalyesinde bulunan bir uçağın kontrollerinde bulacaksınız. Kokpitte her şey çok gerçekçi görünüyor ve çok sayıda sensör ve kontrol var. 

"Savaş Uçağı Hile Hacked"

Hazel Bebek Afrika Safaride

İlk zorluk seviyesinde, küçük prensesin istediğini yapman gerekecek. Hazel Bebek Afrika Safaride Farklı oyuncaklar, biblolar, oturan çocuğa vereceğin her şey. Ayrıca, gerekirse, küçük bir Sofya için bebek bezi değiştirebilirsiniz. Sofya, onunla birlikte yürüdüğünüze sevinecek ve çocuğa bakacağınız yeni beceriler de kazanacaksınız.

"Hazel Bebek Afrika Safaride"