Hemenoyunoyna.net | Oyun Oyna, En Yeni Kral Gibi Oyunlar

Oyun oynama'nın en güzel adresine hoşgeldiniz. Sitemizden oyun seçimi yaparak hemen oyun oynayabilirsiniz.

3D Şehir Yarışı 2 Oyunu Oyna

Oyun “3D Şehir Yarışı 2 Oyunu Oyna” efsanevi maslkarov gelen son spor arabalara harika grafikler ve serin otomobil sürü vardır. Sürücü koltuğuna oturabilir ve Pagani, Ford GT, Veneno veya Huracan gibi lüks arabaları kullanabilirsiniz. Dünyanın en lüks ve güçlü otomobillerinden oluşan bu set sizi bekliyor! Seçiminiz için sadece 12 araba, çok kolay ve basit olacak. Bu arabalar yıldırım gibi hızlı! Hızları saatte 300 kilometredir ve bu sınır değildir! Inanmıyor musun Onları aşağıdaki oyun modlarından birinde parçalarımızda deneyin: rakiplerle yarış ve zamana karşı yarış. Yarış modunu özelleştirebilir, rakipleri seçebilir, arabalarını sınıflayabilir ve yarıştaki tur sayısını belirleyebilirsiniz.

Seçim için, yarış arabalarının ellerinden geleni yapabildiği 6 eşsiz parça mevcuttur. Her yarıştaki amacınız, önce bitiş çizgisine gelmeye çalışmak, mümkün olduğunca az zaman harcamaktır. Oynayın ve tüm pistlerde tüm yarışları kazanmaya çalışın.

Oyunun güzel bir grafikleri var ve kontroller çok basit ve sezgisel. Her makinenin kendine özgü özellikleri ve yönetim özellikleri vardır. Her bir aracın görünümünü gövde rengini seçerek özelleştirebilirsiniz.

3D Şehir Yarışı 2 Oyunu Oyna

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir