Hemenoyunoyna.net | Oyun Oyna, En Yeni Kral Gibi Oyunlar

Oyun oynama'nın en güzel adresine hoşgeldiniz. Sitemizden oyun seçimi yaparak hemen oyun oynayabilirsiniz.

Bahar Sürüşü Oyunu Oyna

Oyun “Bahar Sürüşü Oyunu Oyna” – Oyuncunun otomobil inşa etmek ve yapılandırmak için çok sayıda fırsat açtığı yeni ve benzersiz bir oyun. Oynarken, Sovyet otomobil markası VAZ’ın gerçek bir tamircisi olabilirsiniz, aynı zamanda sözde – Tazy. Bu, otomobilleri onarmak ve monte etmek için tüm özel mekanik araçları kullanabileceğiniz 3D grafiklere sahip ilk online oyun simülatörü teknisyeni.

Yani, oyunda sadece iki araba var, yani: VAZ-2106 ve VAZ-2109. Her iki model de herkes tarafından iyi biliniyor ve çoğu sürücü de onlara bayılıyor. Makinelerden birini seç ve işe koy. Kendi arabanı özelleştir ve test et. Aracın tüm parçalarını, örneğin: gövde, gövde rengi, jantlar, süspansiyon, iç elemanlar gibi parçaları değiştirebilir ve hatta parçaları parçalara ayırabilirsiniz. Oyundaki olanaklar sadece bir gruptur ve tamamen benzersiz bir araba yaratmayı mümkün kılar.

“Pelvis” inizin montajı için ayrıntılar bir mağazadan satın alınabilir, yeterli paranız var. Doğru parçaları seçin ve bunları satın alın ve ardından yüklemeye devam edin. Eski parçalar çıkarılabilir ve yenileri yerleştirilebilir. Amacınız – hem görünüş hem de sürüş özelliklerinde en havalı araba yaratmak. Oyunun sadeliğine rağmen, arabayı sonuna kadar monte etmek kolay olmayacaktır, bunun için sıra sırasına göre ayarlanmış detayların çoğunu öğrenmeniz gerekecektir.

Araba hazır olduğunda, yarış pistine gidebilir ve hareket halinde kontrol edebilirsiniz. Değiştirilecek bir şeye ihtiyacınız varsa, garaja geri dönün ve çalışmaya başlayın. Oyna, arabalar toplayıp VAZ’ın en iyi tamircisi olmayı öğren!

Bahar Sürüşü Oyunu Oyna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir