Hemenoyunoyna.net | Oyun Oyna, En Yeni Kral Gibi Oyunlar

Oyun oynama'nın en güzel adresine hoşgeldiniz. Sitemizden oyun seçimi yaparak hemen oyun oynayabilirsiniz.

Dominos Pizza

Dominos Pizza

Lezzetli Pizza Dekorasyon küçük çocuklar için bir yeni pizza yapma oyunu ve bir iştah kadar çalışmak için garanti edilir! Oynamak için, farklı renkli ortamlarda ağız sulandırıcı maddeler geniş bir yelpazede kullanarak, hazırlamak ve en sevdiğiniz yemek süslemeleri var. Bu serin gıda dekorasyon oyunu lezzetli iyi eğlenceli, bir go Masterchef var!

Arka plan: Pizza – Bir İtalyan kökenli çanak, ve gezegen üzerindeki en popüler ve önemli yemeklerden biri! Şimdi, bu size kalmış. Bu dünyanın en eğlenceli yemeğin taktik ustalığı ile arkadaşlarınız ve ailenizle etkilemek için bir şans. Pizza ile, olanaklar sınırsız! Domates veya peynir? Henüz aç fırından dışarı Zeytin, hamsi, biber, salam, jambon, ton balığı, salatalık, kalın gevrek kabuk … alıyorum? Nefis Sesler!

Nasıl Oynanır: Yiyecekleri ele önce Öncelikle, her zaman ellerinizi yıkayın. Altındaki çeşitli maddeler ve Topingler ve oyun ekranın en üstünde tıklayın için bilgisayar fare kullanın. Daha sonra otomatik olarak pizza tabanı görünecektir. Sen, arka plan değiştirmek (bilgisayarınıza) Pizza görüntü indirmek, baştan başlamak ya da oyun ekranının sol taraftaki simgeleri tıklayarak / kapalı müzik açabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir