Hemenoyunoyna.net | Oyun Oyna, En Yeni Kral Gibi Oyunlar

Oyun oynama'nın en güzel adresine hoşgeldiniz. Sitemizden oyun seçimi yaparak hemen oyun oynayabilirsiniz.

Kırmızı Beyaz Beceri oyunu

Erken ailesini kaybetmiş, Peter amca ve teyzesinin kadar getirdi. O yakışıklı ya da okul amigo gibi görünmüyor, ama biz güçlü bir karakter ve gerçekten olağanüstü akıl ile bir kişi gizleme bir kaybeden kisvesi altında, Kırmızı Beyaz oyunu gelecekte gördüğünüz gibi – birçok gençler gibi, Parker yaşıtları ile ilgili sorunlar bir çok geçiyor.

Nasıl bir süper kahraman olmak için?
Spider-Man ile ilgili oyun oynarken veya alacak dünyada erkekler ve kızlar milyonlarca aynı yaşam ilginç kurşun onun komik rüya başlatır. Evde oturan televizyon izliyor ve her sabah okula giderek daha çok daha ilginç gökdelenler üzerinden atlamak için ve Green Goblin ile kavga – burada ve sorular sordu! Bizim kanepede bize göründüğü gibi Yani, sadece komik süper kahraman kader mi?

Süper gücü çeşit kazanmak için çok az gerçek bir süpermen, olmak, bazen de gerekmez (Tony Stark kendini Iron Man bir takım elbise ve bunu gerek yoktu hiçbir mutasyon yaptığı gibi, kazandı!). Araba oyunları oyna Radyoaktif bir yaratık, bir süper kahraman ve adalet için bir savaşçı tarafından ısırılan basit bir çocuk yapar ana şey – bu doğa, zor bir hayat getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir