Hemenoyunoyna.net | Oyun Oyna, En Yeni Kral Gibi Oyunlar

Oyun oynama'nın en güzel adresine hoşgeldiniz. Sitemizden oyun seçimi yaparak hemen oyun oynayabilirsiniz.

Pou Bebek Yıkama

Kum bebekle oyna benim çocukluk çağında hala derin başlar. Oysa güvenle, ayakları üzerinde durmak için yürümeyi öğrenen, o heyecanla sandbox ellerini çekti, kum bir delik kazmak veya gerçek inşa etmek kum setlerieğilimindedir, vb kum tepe, bir kaptan kum tanelerini dökmek
Bir sanal alanda oynamak – muhtemelen en çok yönlü eğlence preschooler, eşit ilginç ve godovasikam ve eski okul öncesi olduğunu. Bu coşkulu çocuklar sadece başarılı eller ince motor becerileri eğitimli ve onların dokunma deneyimini zenginleştirmek, onlar yaratıcılığı geliştirmek ve hayal kaptırmak öğrenirler. Birçok modern Psikologlara göre, kalıp ve bıçakların çeşitli işe yaramaz çocuklar bilinçsizce Üsküp gerginliği sıfırlamak için eğilimindedir ve bir oyun şeklinde bazı durumlarda hayatta ve çeşitli stresli durumlarla yeniden düşünmeye. Benzersiz negatif enerjiyi emer Kum, yanı sıra su, yatıştırır. Yani, oyunu başlatmak.
Çeşitli sanal alan cephanelik kenarında yayılmış önce kalıp ve kepçe, çocuklar için kendi güvenliğini kontrol etmelisiniz – Sen Sandbox gelmiş ise delici kesici bebek yaralayabilir atık ve diğer tehlikeli “bulguları” konulu kum yüzeyini kontrol bu özellikle önemlidir birinden üç çocukla. Pou Bebek Yıkama oyunu Sam çocuk açıkça kum ile oynarken davranış temel kurallarını bilmek ve onlara uymak zorundadır – değil diğer çocuklar kum atmak, sonra kendilerini kalıpları, bıçaklar ve benzeri temizlemek sandbox sonra ellerinizi yıkayın oyunun sonunda ağzına kum almak için değil.
Çocuk eldeki malzemenin özelliklerine bağlı olarak, kendi fantezi tasarım nasıl uygulanacağını seçerek, eşit verimli ve kuru ve ıslak kum ile oynayabilirsiniz. Hayvanlar ve bebek için kaleler ve yollar, tüneller ve Burrows inşa etmek ve o daha ilginç ve daha uygun, oynamak için bir tutku ile bir okul öncesi, bir yürüyüş dikkat çekmek gerekir veya yazlık, sahilde bir tatil parlak ve renkli olmuştu oynamak için ayarlayın Sandbox. Dükkan size boyutta farklılık gibi seçenekler setleri yüzlerce bulacaksınız onların üye öğeleri ve kalite sayısı.
Bebek için seçerken kalıp seti sanal alanında oynamak için, tüm kalıpları ve sovochki güçlü ve darbelere dayanıklı, güvenli ve sağlıklı malzemelerden yapılması gerektiğini hatırlamak gerekir. Nitel plastik birkaç mevsim, hiçbir çatlak ve hatta sık kullanım ile hiçbir kırılma sürebilir. Sadece kum oyunları ile kırıntıları hakkında bilgi başlıyorsanız – her şeyden önce, nasıl ıslak farklı özelliklere sahip kum kuru ona göstermek, her biri ile oynamak ve kendi ana ayırt edici özelliklerinin belirlenmesi sunuyoruz. Bu görünüm acemi araştırmacı, onun analitik becerilerini geliştirmek için yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir