Hemenoyunoyna.net | Oyun Oyna, En Yeni Kral Gibi Oyunlar

Oyun oynama'nın en güzel adresine hoşgeldiniz. Sitemizden oyun seçimi yaparak hemen oyun oynayabilirsiniz.

Temple Run Koşu

Ben Tapınağı Run oyunları büyüleyici buluyorum: Bu zorlu görevler ile çok basit bir oyun fikirdir. Oyunun amacı, bir engel kursuna aşağı ırk iken sizi kovalıyor birisi kaçmak etmektir. Sen, koşmak keskin köşeler, ördek ve atlama açmanız gerekmektedir. Bu ekran boyunca doğru yönde parmağınızı kaydırarak elde edilir. Öz yaptığı tek şey, otomatik karakter çalışmasını sağlamak olduğunu. Direksiyon oyunun başında size açıklanmıştır.

En kısa sürede oyuna başladım olarak, bir şampiyon gibi çalışan sağ olsun ya da menüyü gitmek için. 9 seçenek vardır:

1: mağaza : Power-ups, beceri, araç ve sikkeler burada satın alınabilir.

Power-ups : Bu ​​oyun performansı geliştirilmiş olacaktır. Temple Run Koşu oyunu oyna Örneğin, size çalıştırmak olarak para toplamak için bir mıknatıs güç-up kullanabilirsiniz.

Beceriler : Bu ​​da performansını artıracak. Bunun bir örneği, bir sikkenin değeri belli bir parçayı tamamladıktan sonra iki katına çıkarılacaktır olmasıdır. Bu becerileri kazanmaları için mağaza para harcamak gerekir. Ardından oyunda onları kullanmak için, her düzeyde başında bir mücevher sağlamak gerekir.

Araçlar : Yine senin oynamak için bir avantaj olacak bir şey. Oz bir yardımcı tarafından taşınır Örneğin bir kısa parça üzerinde atlayabilirsiniz. Eğer gelemez gibi birçok araç satın alabilirsiniz. miktar, küçük bir kutu içinde gösterilir. Bir kez aracını kullanırsanız daha fazla satın sonra, kutuya kullanılabilirlik numarası aşağı 1. gider, numara belli kadar gider.

Paraları : Sen oyun para ya da mücevherleri elde etmek amacıyla, gerçek para ile bu satın alabilirsiniz.

2: Zorluklar : bir sonraki seviyeye tırmanmak için tamamlayabilirsiniz zorluklar vardır. Eğer daha iyi bir seviyeye alırsanız, daha iyi bir para Multiplikatör gibi bir bonus alırsınız.

3: Yüksek puan listesi : Burada en iyi kimin yaptığını görmek için arkadaşlarınızla rekabet edebilir.

4: Oz Dünya : Çeşitli Oz dünyalar örneğin karanlık orman gibi, aktif hale getirilebilir. Eğer birlikte çalışırken, bir işaret, bir ok karanlık ormana doğru bakacak şekilde görünecektir. Bu yoldan sonra, parçayı çalıştırmak olarak doldurur bar, olacak. Tam sonra, ekran parlaklığını alır ve ekran tamamen beyaz döndü kadar sikke ile bir yol önünüzde belirir. Bu daha sonra oyun normale dönüyor, bir kez daha tekrarlar. Sizi çevreleyen doğanın artık değişti ve karanlık ve kasvetli döndü ama oyun her zamanki gibi devam etti.

5: Ücretsiz (Gratis) : Burada Tapınağı Run Oz para oyunları indirebilirsiniz.

6: Sikke : Siz mağazada bu kadar yük ve yukarıda açıklandığı gibi aynı şey olur.

7: Ayarlar : Genel ayarlar Sesi ayarlarken, yanı sıra kullanım ve bilgi koruma şartlarını okumak gibi, burada bulunur.

Oyun aslında başlamış sonra, sağ alt köşesinde bir duraklama düğmesi göreceksiniz. Bunun üzerine oyunlar çalışırken kullanabileceğiniz araçlar vardır. Sağ üst köşede, sen noktalarının sayısını ve toplanan paralar miktarını göreceksiniz. 250 metre sonra, ekranın üst kısmı koştum ettik ne kadar göstermek için dışarı bulanık olacaktır. beceri halka sol üst köşede yer alır. Eğer paralar ile dolu ettik zaman, ekranda iki kez dokunarak yeteneklerinizi kullanabilir. Sol alt köşede size mücevherleri harcayarak uygulamaya koyduğu yeteneklerinizi, göreceksiniz. Bir süre sonra, araçları ve becerileri ekran gidecek. Çalıştırdığınız başladığınızda Onlar yeniden.

Çalışırken, bazı noktalar paralar yanı sıra power-up paraları toplamak olabilir. Bunlar örneğin, bir mıknatıs gibi gerekli araçları vererek, performans ile size yardımcı olur. Dahası, tuşlar da elde edilebilir. Bunlar bir oyun saati kilidini ve bonus puan almak için oyunun sonunda kullanılır. Bir aracı veya daha iyi bir Multiplikatör ile sunulan olacak.

Sıcak hava balonları da oyun sırasında görünür. Onların yönde çalıştırın ve atlama olursa, onlara kara olabilir. Akıllı telefonunuz sol ve sağ devrilme tarafından, balon yönlendirmek ve paraları toplamaya çalışın. Dikkatli olun, engeller vardır! Eğer birine çalışan sona varsa, çökebilir. Uçuşunuz sonunda, yeryüzünde aşağı geri dönüp çalışan tutmak!

Geçtiğimiz Tapınak çalıştırır gelen en büyük değişiklik, yeni parçalar vardır. Örneğin, zemin sağ karakterin önünde kıracak, ya da parça olması ya da ağaçların da yolunu tıkayan, çökecek görünen hepsi bu değil. Burada test etmek için tepki becerilerini koymak zorunda. Eğer uyanık hep iseniz, bu zorlukları önleyebilirsiniz!

Oz başında yavaş çalışıyor ve oyun ilerledikçe hızlandırır. Bu da test etmek için iyi bir reaksiyon becerileri koyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir