Hemenoyunoyna.net | Oyun Oyna, En Yeni Kral Gibi Oyunlar

Oyun oynama'nın en güzel adresine hoşgeldiniz. Sitemizden oyun seçimi yaparak hemen oyun oynayabilirsiniz.

The Crew İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

tehe-crew-oyunu

Birbiri ardına çıkan yeni nesil oyunlar oyuncuları memnun edeceğe benziyor. Bu oyunlardan birisi The Crew bütün arazi şartlarında ve birbirinden değişik araç seçimi ile muhteşem bir yarış oyunundan bahsediyoruz. Ubisoft’ geliştirdiği güzel bir yarış oyunu bizi farklı bir oyun dünyasına sürüklüyor. A.B.D sokaklarında seçeceğiniz araçla istediğiniz gibi dolaşmaya başlayacaksınız. Daha önceki yarış oyunlarına nazaran The Crew oyunculara değişiklikler sunuyor. O da size verilecek haritanın bir ucundan diğer ucuna ulaşmanız 90 dakika civarı sürecek. Bu zaman tabi biraz uzun ama ne kadar uğraşıldığı konusunda aslında bize bilgi veriyor.

Açık bir dünya üzerinde seyir etmek, gezinmek gibi özellikleriylede dikkat çekici. Yarış dışı istediğiniz yerlerde dolaşabilecek, tek başınıza oynayabilecek yada arkadaşınız ile beraber de oynama şansınız olacaktır. Çevrim içi bu oyunu oynama ortamı da sunulmuş internetten co-op oynama şansını da bulmuş oluyorsunuz.

Açık dünya olduğundan ötürü yarış yapmadığınız harita üzerinde istediğiniz gibi gezinebileceksiniz. Tek kişilik mod yaklaşık olarak 20 saat sürecek ve görevleri birkaç şekilde tamamlayabileceksiniz. İsterseniz yalnız başınıza oynayacaksınız, isterseniz arkadaşlarınızla ya da çevrimiçi olarak internet üzerinden başkalarıyla co-op oynayabilirsiniz. Görevler, Driver: San Francisco tarzında gerçekleşecek yani yarı arcade türünde bir yarış yapacağız. Oyunun farklı bir özelliğinden bahsedecek olursak oda loading, durdurma gibi olaylarla karşılaşmadan durmaksızın oyuna devam edebiliyor olmanızdır.

Gelelim sistem gereksinimlerine:

Minimum: (720p çözünürlük, en düşük video ayarları)

İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 (64bit)
İşlemci: Intel Core2 Quad Q9300 @ 2.5 GHz yada daha iyisi AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz or better
RAM: 4GB
Grafik (Ekran) Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 yada AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM, Shade Model 4.0 veya daha fazla destekli)

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri (1080p çözünürlük, orta-yüksek video ayarları, fakat ultra değil)

İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 (64bit)
İşlemci: Intel Core i5 750 @ 2.66 GHz veya daha iyisi AMD Phenom II X4 940 @ 3.0 GHz veya daha iyisi
RAM: 8GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX580 veya AMD Radeon HD6870 (1024MB VRAM, Shader Model 5.0 veya daha fazla destekli)
Desteklenen Ekran Kartları
NVIDIA GeForce GTX260 veya daha iyisi, GeForce 400, 500, 600, 700 series, AMD Radeon HD4870 veya daha iyisi, HD5000, HD6000, HD7000, R-series.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir