Hemenoyunoyna.net | Oyun Oyna, En Yeni Kral Gibi Oyunlar

Oyun oynama'nın en güzel adresine hoşgeldiniz. Sitemizden oyun seçimi yaparak hemen oyun oynayabilirsiniz.

Vitesli Araba

Vitesli Araba Oyunu

Her zamanki girly biraz dalgın kırıntısı Teklif oyunlar – hızlı arabalar ve süper hızlı araba sürücü. Onlar hız, adrenalin ve ödüller deniz bekliyoruz. Yani genç biniciler mutlaka yeni online oyun ilgilenen. Bu turlar, otomobil ve parçaları sunar gibi, bütün gün oynayabilirsiniz. Tüm başlangıçta kapalı beri iz üç kez geçilecek yalnızca, dikkate yer ilki olacak gerçeğini alarak, bunları açabilirsiniz.

Oyunun başında bebeğin ilk yol otomobili ve zorluk seviyesini seçin. Oyun oldukça zor olduğundan, bu işe yarayabilir oyunculara oyun zorlu düzeyleri yaratıcıları engelledi. Ve onları kullanılabilen diğer seçenekler olabilmesi için kupa kazanmak sonra. Öğrenciler düdüğü duyunca Yani, o aday zamanı geldi demektir. Ulaşım ok tuşları veya WASD kullanıyor olmalısınız yönetin. Ayrıca oyunda bir turbo araba içerir ve daha hızlı olan çok mükemmel bir düğme, bu anahtar Z. sadece ebedi değildir, ve rejim giderek kaybolur olduğunu anlamak gerekir, ve sonra tekrar doldurana kadar beklemek zorunda vardır. Ancak turbo çok büyük mesafe rakipleri geçeceği tahmin ediliyor. Çok üzücü neden olmasın. Bu yol sunan bir oyun olağanüstü noktalardan biri. Araç yarış iken, o yolda tamir edilecek para, güç toplamak ve hala zaman var yapabiliyor. Kırıntıları kendi araç iyi duygu değildi görmek Yani, bir tornavida ile miyom işareti geçmesi gerektiğini ve daha sonra her şey iyi olacak. Bitirmek özellikle dikkatli olmalıdır önce.

Yandı – gibi şans bu ki, çünkü, makine daha kötüsü kırmak veya olabilir. O ise onu rakipler olacak ve oyun bitti geçmiş Yani yeniden kurtarmak. Biz diğer turlarda gitmek için, arka arkaya ilk üç turda geçmesi gerektiğini hatırlatmak. Sadece çocuklar toplanan para düşünmek gerekir. Onlar için araba pompa ve dolayısıyla diğerlerinden daha iyi olması mümkün çünkü. Oyunda bir başka ilginç nokta, ulaşım birbirlerine gibi değil olmasıdır. Kamyon, otobüs, kamyon ve minibüsler vardır. Oyuncak kız ve erkek her ikisi için de uygundur diye. Hız fanlar serbest takdir edecektir hız makinesi – oyun . Bunlar dolgun melodi, motor ve fren sesi keyfine varacaksınız. Yani cips yeni bir hikaye vardır ve keyfine varacaksınız sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir