Hemenoyunoyna.net | Oyun Oyna, En Yeni Kral Gibi Oyunlar

Oyun oynama'nın en güzel adresine hoşgeldiniz. Sitemizden oyun seçimi yaparak hemen oyun oynayabilirsiniz.

Yük Taşıma Kamyonu Oyna

“Yük Taşıma Kamyonu Oyna” kamyon sürüş ve kargo taşımacılığı konusunda muazzam bir deneyim kazanabileceğiniz muhteşem bir oyundur. Büyük orman alanları üzerinden bir kamyonla bir kamyon sürmelisiniz. Ana görev, farklı yükleri bir yerden diğerine teslim etmektir. Arabanın hareketinin gerçekçi fiziği, ani grafikler ve ormanın güzel manzaraları sizi bekliyor!

Yani, bir kamyon şoförü olarak çalışıyorsunuz ve bir depodan diğerine kargo taşımanız gerekiyor. Kargo farklı olabilir, örneğin: varil, kütük, tahtalar, kutular, sandalyeler, levhalar, metal vb. Traktör veya torna gibi özel yükler de vardır. Bir kamyon sürün, teslimat yapın ve açık orman dünyasını keşfedin. Açılış sitelerine en kısa yolu bulmak için gezinme haritasını kullanın.

Bütün oyun para kazanacağınız performans gösteren görevlere ayrılmıştır. Misyonu kaçırmak imkansız, bu yüzden üst üste gitmelisin. Daha fazla para kazandıktan sonra arabanızı garaja getirebilir, yeni bir motor satın alabilir veya frenleri ve tekerlekleri geliştirebilirsiniz. Forkliftiniz kesinlikle iyileştirmelere ihtiyaç duyacaktır, aksi halde görevi geçmek çok zor olacaktır. Her görevde belirli bir süre var, bu da kargoyu varış noktasına getirerek, kaybetmeden. Kargo taşımacılığına hazır mısınız? Daha sonra, gaz basın ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın toprak yollarda ağır bir kamyon ile, ormanın içinden hızlı bir yarış keyfini çıkarın. İyi şanslar!

Yük Taşıma Kamyonu Oyna

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir