Elina Of The Danzean Knites Hile

Dünyanın senin yardımına ihtiyacı var ve karanlık düzenin kuvvetleriyle savaşmalısın! Sen anahtarını sürdüren güçlü bir şövalyesisin! Dünyayı şeytandan korumalı ve bunun için kötülüğe karşı savaşmak zorunda kalacak cesur bir savaşçı olarak davranıyorsunuz. Birçok korkunç yaratık insan dünyasını işgal etti ve onlar tehlikede. Tek yol bir savaş!

Yani, oyunun başında “Elina Of The Danzean Knites Hile” sadece bir kahraman olacak – bir balta ile bir savaşçı. Kampanyayı başlatın ve ilk seviyeyi başlatın. Bir grup düşmanla kavga ettikten sonra, seviye başarılı bir şekilde geçecek ve kahraman seviyesini yükseltmek için harcanabilecek deneyim puanları alacaksınız. Her yeni seviye ile, kahramanın özellikleri büyür ve yavaşça gerçek bir şövalye dönüşecektir. Kahraman seviyesinden pompalayarak yıldızları elde edersiniz, bu da performansı arttırmak veya süper güçleri öğrenmek için harcanabilir.

Oyunda “Mighty Knight 2”, bir değil, birkaç kahramanlar, hatta bir arkadaş ile oynamak için fırsat. Oğlanlardan birini ara ve kötülüklere karşı savaşmaya başla, yan yana! Hemen sonra ikinci seviyeyi geçtikten sonra yeni bir kahraman alacaksınız. Tek oyunculu modda oynarsanız, bilgisayar karakterlerin geri kalanını otomatik olarak yönetir. İki oyuncu için modda, bir kahraman oynayabilir ve arkadaşınız ikinci, diğer kahramanlar otomatik olarak kontrol edilir. Seviye sürecinde, kahramanların herhangi birine kontrol etme olasılığı vardır. Her karakterin seviyesini veya en çok sevdiğiniz birini pompalayabilirsiniz.

Seviyeleri geçin, kahramanlarınızın her birine yeni yetenekler öğrenin. Düşmanların kalabalıklarıyla savaş ve en güçlü patronları yen. Başarıları kazanmak ve tüm dünyayı koruyabilen en güçlü şövalye olmak!